Home > zayıflama > ikballe şifalı bitkiler

ikballe şifalı bitkiler

Bu programda yemek tariflerinin yanı sıra bildiğiniz gibi ünlü doktor ömer coşkun’da katılmaktadır. Bitkiler ve faydaları hakkında bilgiler veren ömer coşkun bir çok hastalığın tedevisinde kullanılacak bitkilerlin yanı sıra, evde hazırlayabileceğiniz cilt bakımları,saç bakımları, güzellik bakımları ve sağlığın doğadan gelen sırları anlatıyor.

Şifalı tarifler, şifalı reçeteler, beden ve ruh sağlığını gençleştiren formüller, doyurucu, lezzetli ve sağlıklı yemekler. Bu programın konusu şifalı yemekler yapmanın ve şifalı yemeklerle beslenmenin püf noktaları bu programda. Şifalı yemeklerde ikbal gürpınar her gün lezzetle sağlığı ekranda buluşturacak. Uzman konukların stüdyoda ağırlanacağı ikballe şifalı yemeklerde programında her gün birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemekler canlı yayında hazırlanırken, uzman konuklar da sağlıklı yaşama dair reçetelerini biz izleyenlere sunacaklardır.

Hanımlara ekran başına ilk kez lezzetle sağlık konuları bir programda buluşuyor. Beden ve ruhu gençleştiren formüllerle mutfakta tencereler kaynıyor, kepçeler doluyor. Doyurucu, lezzetli ve şifalı yemekler her gün uzman konukların katıldığı şifalı yemekler programında yapılacaktır. Mevsiminde hangi sebze hangi usulde nasıl pişirilip, nasıl sunulur? Şifalı yemek yapmanın ve şifalı yemek yemenin püf noktaları, sağlıklı yaşama ve sağlıklı beslenmeye dair her şey ikbal gürpınarın sunumuyla şifalı yemeklerde olacaktır.

Kaynak; ikballe şifalı bitkiler@kanal 7.com.tr

Advertisements
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: