Home > saglık, zayıflama > Şifalı bitki tozları nasıl zayıflatıyor

Şifalı bitki tozları nasıl zayıflatıyor

Kilo vermek isteyen herkes doğada da bir bilge olduğunu unutmamalı. Çok eski dönemlerden bu yana incelmenin yolunun bu bilgelerin verdiği sırlarda gizli olduğunu biliyor musunuz? Fazla kilolar ve bir türlü yakılamayan yağlarla ilgili olarak tabiatın kulaklarımıza fısıldadığı önemli bir sır var. Bilindiği gibi daha fazla şişman bir toplum olma yolunda ilerliyoruz. Kilolara yönelik çok önemli bir çözümden söz ederek, önemli bir fayda sağlayacağımızı düşünüyoruz. Tabiatın hem gençliğin hem de zayıflamanın adresi olduğu bir gerçek! Yeryüzünde hayata dair bazı zorluklarla nasıl baş edeceğimizi bilge insanlardan, onların işaret ettiği yollardan öğreniyoruz.

Doğadaki bilgenin kilolu insanlar için özel bitkileri
Diyet de yapsanız, inatla erimeyen yağlarla baş etmek için kullanılan birçok geleneksel yöntem, “bölgesel kilolar” sorununu çözmüyor. Türk kadınının en çok kalça ve basenlerde biriken yağlardan çok şikâyetçi olduğu biliniyor. Öncelikle bu hayali boşa çıkarmayacak bir zayıflama sırrı bazı şifalı bitkilerin öğütülmüş formlarında gizli doğal ürünlerin tozları yoluyla kilo vermek en kalıcı çözüm. 12-75 yaş arası herkes uygulayabiliyor bitkisel zayıflama yöntemini. Çok fazla kilolu olan obez insanlar için de etkili oluyor. Lokal yağlanma problemi çekenler içinde.

Çoğu zaman diyetle bedendeki yağlar yok olmadığı için zayıflamak için pek çok yola başvuruyorlar kadınlar. Bitkisel tozların faydası, doğanın maharetinde gizli. Yağ hücrelerini harekete geçiriyor ve bedenin yağlı bölgesinde depo edilen yağların yok olmasına neden oluyor. Bütün bunlara karşı çaresiz ve çözümsüz olacağını düşünen birçok insan bunalıma giriyor. Oysa özellikle üstünde durduğumuz “Doğadaki bilge”nin varlığını es geçmeyelim. Onun sırlarına mutlaka kulak vermek lazım. Sağlığın ve zayıflamanın bilgece sırlarını içinde barındıran yemyeşil doğa, kilolu insanlar için de “özel bitkileri” sunuyor, Herbalium’un ilk kez 2006 yılında keşfettiği bu “özel bitkiler” inatçı kiloların kesin olarak bedeni terk etmesini sağlıyor.

Nasıl inceltiyor?
Kullanılan bu şifalı bitki tozları, metabolizmayı tıkır tıkır çalıştırdığı için istenilen sonuç kısa sürede alınıyor. Nasıl incelttiğine gelince; “İnatçı” yağlara savaş açıyor ve onları bitkilerdeki özel maddeler yardımıyla yakıyor. İçinde yer alan 7-8 ayrı bitki farklı işlevlere neden oluyor. Örneğin bazıları bedendeki kan dolaşımını çoğaltıyor. Bir süre sonra şişman doku inceliyor. Bu şekilde yağlı derininin görünümü değişiyor ve düzleşiyor…

Yoğurda karıştırılıp yenilmesinin ardından mideye girdikten sonra adeta bir “zayıflama hekimi” gibi çabalayan bu bitkiler, 1 aylık sürede 2 beden incelmeye neden oluyor. Her alanda güzellik, form ve sağlık dağıtan bitkilerin bir armağanı bu incelme süreci… Bu uygulamayı gerçekleştiren kişilerde doğaya olan güveni daha da artırıyor bu olumlu sonuç…

Doğada güzellik ve sağlık reçetelerine yönelik daha fazla yeni buluşlara tanık olacağız. Şimdiye kadar bu alanlarla hiç ilgilenmeyen insanların da başını o tarafa çevirdiğini gözlemleyebileceğiz. Bilinçlendikçe de bu ilgi daha çoğalacak.

Bu sırrı es geçmeyin
Doğadaki forma girme “sırlarına” gözünüzü kapamayın! Çünkü hızla doğallığını yitiren hava, su ve teknolojik kirlilik sayesinde rahatsızlıklarımız çoğaldı. Dolayısıyla sağlığa dair birçok şey yine doğanın eczanesinin “raflarında”. Bu doğal güzellik konularında ve bitkisel form kazanma yolları ile ilgili her türlü konudaki sorularınızı telefonla veya maille bana iletebilirsiniz.

Mutluluk ve doğallık sizinle olsun.

Advertisements
  1. No comments yet.
  1. No trackbacks yet.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: